Aynalı Restaurant

"Kaleiçi, Antalya'nın eşsiz restaurantı Aynalı Restaurant, üstün kalitesi ile şehrin dikkat çeken mekanlarından biri olmaya şimdiden aday. Usta şeflerin hazırladığı ve dünya mutfağı ile Türk mutfağının lezzetlerini birleştiren menüsüyle Aynalı Restaurant, konuklarını Kaleiçi’ni yeni bir bakış açısıyla keşfetmeye davet ediyor..."
Image
Image
Akdeniz mutfağından seçme ürünleri, özel pişirme teknikleri kullanarak gözünüzün önünde en kaliteli malzemeleri kullanarak damak tadınıza uyarlamaya çalışmaktayız.
Image

Restaurantımız

Modern Dünya yemekleri ile Osmanlı mutfağının olağanüstü lezzetlerini sunan Aynalı Restaurant , Antalya'nın incisi Kaleiçi'nde hizmet vermektedir. Kaleiçi’nin merkezinde, Akdeniz'in nefes kesen manzarasına sahip restoranımız, kaliteli servisi ile rafine lezzetlerin peşindeki yerli ve yabancı misafirlerin popüler seçimidir.

“Kaleiçi'nin Cevheri” mottosuyla hizmet verdiğimiz restoranımız; haftanın yedi günü, öğle ve akşam servisine açıktır. Yoğun iş gününün ardından alınacak kokteyl ve aperatifler için mükemmel, dinlendirici ve kusursuz şekilde hazırlanmış bar ve lounge bölümlerimiz, Aynalı Restaurant’ı eşsiz kılan diğer özelliklerdir.

Akdeniz ve Osmanlı mutfaklarının yanı sıra Dünya mutfaklarından özenle seçilmiş yemekleri ile hazırlanan mönüleri, müşterilerimiz tarafından seçilen farklı şaraplarla eşleştirerek misafirlerimizin damak zevkine sunduk.

Bu canlı ve kozmopolit şehrin kalbinde yer alan Aynalı Restaurant, sakin atmosferini Akdeniz'in ışıltılı ve berrak denizine borçlu... Restoranın kendine özgü modern dekoru yaratılırken Akdeniz'in özelliklerinden faydalanıldı.

Takip Edin!